Kurz jógy Vnitřní rovnováha


Vnitřní rovnováha — kurz s IRENOU a ANASTASIÍ Kurz kundaliní jógy a meditací

Pondělky večer
18.5. — 22.6. (celkem 6 lekcí)
čas: 17:30-19:00

Cena: 1320 Kč
Záloha: 320 Kč
220 Kč / lekce

KDE: Yogame.cz, Národní 21, Praha 1.
REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

18.5. Irena, 25.5. Nastya, 1.6. Nastya, 8.6. Irena, 15.6. Irena, 22.6. Nastya !

V tomto kurzu budeme pracovat na vytvoření naší vnitřní rovnováhy, navzdory bláznivému světu okolo nás. Cvičení budou zaměřena na uvolnění emocí a stresu, aktivaci energie, hlubokou relaxaci a zklidnění mysli.
Kundalini jóga výrazně ovlivňuje chemii v těle, což výrazně pomáhá, abychom mohli fungovat naplno. Hormonální a nervový systém jsou strážci našeho zdraví a jejich správná funkce je zásadní pro naši vitalitu, sílu a emocionální rovnováhu potřebnou ke šťastnému životu. Irena Shanti si tentokrát přizvala posilu, krásnou bytost a úžasnou lektorku Anastásii Shivraj.

Anastasia-300x200O ANASTASIA SHIVRAJ KAUR je certifikovaná lektorka kundaliní jógy a meditací, jejími učiteli jsou Harijiwan Singh a Tej (USA). Zabývá se také aromaterapií, ajurvédou a zdravým životním stylem. Oblíbený citát, „Pokud chceš změnit svět, začni sám u sebe.“ (Ghándí) Anastasie vyučuje jógu v Praze a v Moskvě.

 

 

 

IMG_3109UPR04-300x277O IRENA SHANTI KAUR studuje a praktikuje jógu více jak dvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jogy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění a fotografie.